Jij en ik de wereld
Jij en ik de wereld
Het prentenboek Jij en ik de wereld van Lotje van der Bie (uitgeverij Volt) is BoekStarts Keuze voor de maand juli.
Vanaf 3 jaar.
-
Voor altijd samen
Op een dag vangt de aalscholver een klein aapje in haar vleugels. Ze besluit voor hem te gaan zorgen, een leven lang. Jij en ik de wereld is een prachtig prentenboek met versjes over de universele liefde tussen een ouder en een kind.
-
Vragen stellen
Dit boek gaat over ouderschap, onvoorwaardelijke liefde en de verbinding tussen kind en ouder. Het boek nodigt uit om samen met je kleuter te praten over familie. Wat is 'familie'? Kan je je ouders kiezen? Waar zijn de 'echte' ouders van het aapje?
Lotje van der Bie | Milou Trouwborst
Jij en ik de wereld
Een aalscholver vindt een klein aapje en besluit voor hem te zorgen, een leven lang. Prentenboek op rijm met sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.