Zoekresultaten
Resultaat 21 - 23 (van 23)
Harmen van Straaten De geheimzinnige verdwijning van Toni Malloni
Toni Malloni's opa is verdwenen tijdens een goochelact. Wanneer Toni (ik-figuur) op zolder zijn opa’s goochelhoed vindt, belandt hij in het verlaten pretpark Malloni-land. Alle mensen die hij daar ontmoet denken dat hij het pretpark van de ondergang zal redden. Maar kan Toni dat wel? Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 128 pagina's (ePub2) | Leopold, Amsterdam | 2018
E-book
Tosca Menten Dummie de mummie en de schat van Sohorro
Dummie en Goos zijn voor een bruiloft op Jamaica. Ze doen mee aan een piratenspel. Tijdens het spel stuiten Dummie en Goos op een eeuwenoude schatkaart. Nu wordt het echt! Voorlezen vanaf ca. 8 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 304 pagina's (ePub2, 11 MB) | Van Goor, Amsterdam | 2018
E-book
Mackenzi Lee The lady's guide to petticoats and piracy
Na een jaar reizen met haar broer Henry door Europa wil Felicity nu haar droom verwezenlijken. Ze wil namelijk arts worden wat makkelijker gezegd dan gedaan is in het 18e eeuwse Engeland
Fictie
Engels | 450 pagina's | Katherine Tegen Books, an imprint of HarperCollinsPublishers, New York | 2018
Gedrukt boek