Zoekresultaten
Resultaat 41 - 44 (van 44)
Chris van Gelderen Max is niet te houden
Lex redt een jong hondje uit de sloot en mag voor hem zorgen tot diens baasje hem komt halen. Maar Max wordt wel erg groot en moet weg van papa. Prentenboek met grote , wat stijve illustraties in kleur. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 30 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2008
Gedrukt boek
Marjolein Bastin Saar loopt weg
Saar, de hond, mist Bianca, de muis, zo erg dat ze vraagt of ze komt logeren. Nadat Bianca een dagje heeft genoten van het buitenleven, stuurt Bianca Saar het huis uit omdat ze stinkt en vlooien heeft. Dat valt Saar zo tegen dat ze besluit weg te lopen. Met veel sfeervolle illustraties in kleur. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar.
Fictie
Nederlands | 32 pagina's | De Vier Windstreken, [Rijswijk] | 2008
Gedrukt boek
Manorama Jafa Hoppy en Jumpy
Als Hoppy de kikker die erg hoog kan springen, voor Jumpy een mango uit de boom wil plukken, wordt hij gepakt door een kraai. Jumpy wil hem helpen, maar kan hij wel zo hoog springen? Oblong prentenboek met felgekleurde tekeningen op glanzend papier. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 16 pagina's | Tattwa, Oldeberkoop | 2008
Gedrukt boek
Stian Hole Garmann's street
Garmann laat zich door de grootste pestkop van de buurt opstoken om een brandende lucifer in de tuin van de excentrieke Postzegelman te gooien. Hier komt een onverwachte vriendschap uit voort. Prentenboek met kunstzinnige collageachtige kleurenillustraties. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Engels | 42 pagina's | Eerdmans Books for Young Readers, Michigan, Cambridge UK | 2010
Gedrukt boek