Zoekresultaten
Resultaat 61 - 64 (van 64)
Gesa Schwartz Ella Löwenstein
ein Meer aus Magie
Ella (10) wordt op school gepest door een populair meisje en haar handbalteam. Daarom trekt ze zich terug in haar eigen wereld. Samen met de kobold Kasimir beleeft ze een fantastisch avontuur. Zal ze de verdwenen Herr Lilienthal kunnen redden? Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Duits | 157 pagina's | cbj, München | 2021
Gedrukt boek
Cheryl de Graaf Wat pesten met je kan doen
Persoonlijke ervaringen van de schrijfster met een pestverleden. Herinneringen aan haar schooltijd en de weerslag van interviews met haar vroegere pesters en andere mensen met een pestverleden. Met tips en informatie voor gepesten.
Non-fictie
Nederlands | 261 pagina's | Cheryl de Graaf, [Wieringerwerf] | 2021
Gedrukt boek
Carlo Willemsen | Quirit De treiter stoppers
Appie Aap uit de dierentuin ZoeBieDoe gaat op reis en komt in de school waar hij ziet dat Pimmetje wordt getreiterd door Roekert. Terug in ZoeBieDoe maakt hij een plannetje met alle dieren om Roekert te leren dat pesten heel naar is. Als dat lukt, keren de dieren weer gerustgesteld terug naar huis. Geïllustreerd met stripachtige tekeningen. Voorlezen vanaf 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 62 pagina's | NSC, Voorburg | 2021
Gedrukt boek
Anna Ruhe Maxi von Phlip
Wunschfee vermisst!
Duits | 105 pagina's | Arena, Würzburg | 2021
Gedrukt boek