Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Bloz | Cazenove Een zoo vol verdwenen dieren
Deborah gaat als dierenarts in opleiding stage lopen in een bijzondere dierentuin. Daar verblijven namelijk veel diersoorten die bijna zijn uitgestorven. Het valt niet mee om voor deze dieren te zorgen. Want wat eet bijvoorbeeld een Siciliaanse dwergolifant? Eenpagina ballonstrips in kleur. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 42 pagina's | Standaard Uitgeverij, Antwerpen | 2021
Gedrukt boek
Manon Ita | Christophe Cazenove Dolle hondenavonturen
Weet je waarom honden aan elkaar snuffelen, en op welke manieren ze kunnen blaffen? Vrolijke stripverhalen met weetjes over honden. Ballonstrips van één pagina. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 42 pagina's | Standaard Uitgeverij, Antwerpen | 2021
Gedrukt boek
Cosby | Christophe Cazenove | François Vodarzac Insecten
Weet je wat een entomoloog is, of nog zeldzamer: archeo-entomoloog? En heb je wel eens gehoord van de pandamier of van de maskerwants? Grappige ballonstrips in kleur over insecten en de mensen die ze bestuderen. Met informatie over bedreigde insecten en hoe je ze kunt beschermen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 42 pagina's | Ballon, Antwerpen | 2020
Gedrukt boek