Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Marc De Bel De zweetvoetpralines van professor Otomoto
Mona heeft last van nachtmerries na een auto-ongeluk. Ze gaat ten rade bij professor Otomoto, die haar een doosje pralinepillen geeft. Maar dan blijken die zweetvoetpralines vreemde, magische bijwerkingen te hebben. Met zwart-witillustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 165 pagina's | Houtekiet, Antwerpen, Amsterdam | 2023
Gedrukt boek
Marc De Bel De bende van Bork
De auto van de familie Van Steen is gestolen en vader kan geen werk vinden. Tot overmaat van ramp gaan Blinkers vrienden ook nog op vakantie, terwijl hij achterblijft. Vooral Nelle zal hij erg gaan missen… Maar avontuur blijkt altijd op de loer te liggen! Met zwart-witillustraties. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Nederlands | 167 pagina's | Houtekiet, Antwerpen | 2023
Gedrukt boek
Marc De Bel De grote gemene dealer
Miete en haar drie vrienden van de knoedelgekke Peppelclub vinden een tas met geld. Het geld blijkt van een drugsbende te zijn. Tijdens de avonturen worden Miete en Senne verliefd. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 228 pagina's | Manteau, Antwerpen | 2007
Gedrukt boek