Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Maren Stoffels Lock down
Om te blokken voor hun eindexamen gaat Lotus (ca. 18, ik-persoon) met twee vrienden in lockdown in een boerderij in Duitsland. Er is geen internet. Hierdoor kunnen ze zich goed concentreren op de examens. Maar al snel blijkt dat ze niet alleen zijn. Iemand houdt hen in de gaten. Iemand die al hun geheimen kent. Vanaf ca. 15 jaar.
Fictie
Nederlands | 185 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2021
Gedrukt boek
Maren Stoffels Het geheim van de gevaarlijke museumschat
Lisa, Ryan en Tom zijn met hun klas op bezoek in het Rijksmuseum. Ze vallen door het beroemde schilderij 'De nachtwacht’ van Rembrandt en belanden in Amsterdam tijdens de 17e eeuw. Het is er gevaarlijk, maar het belangrijkste probleem is: hoe komen ze weer terug? Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 91 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2020
Gedrukt boek
Maren Stoffels Escape game
ontsnappen uit een escape room
Trigo kan niet wachten tot de nieuwe escape room in zijn stad opengaat. Daarom daagt hij zijn vrienden uit: inbreken in de escape room om deze alvast te testen. Eenmaal binnen gaat de deur dicht en niet meer open. Er is maar één manier om eruit te komen: alle puzzels oplossen en de uitgang vinden. Maar de escape room is nog helemaal niet af en daardoor levensgevaarlijk… Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
Fictie
Nederlands | 128 pagina's (ePub2, 2 MB) | Leopold, Amsterdam | 2021
E-book
Maren Stoffels Lock down
Ik weet waar jij mee bezig bent. Denk maar niet dat je van me af bent. Drie vrienden huren midden in het bos een boerderij, zonder internet. Telefoons en social media zijn deze week verboden. Hun zelfverzonnen lock down moet ervoor zorgen dat ze zich goed kunnen concentreren op de naderende examens. Maar al snel blijkt dat zij niet alleen zijn. Iemand houdt hen vanuit het bos in de gaten. Iemand die al hun geheimen kent. Iemand die wel héél ver gaat voor wraak... Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
Fictie
Nederlands | 192 pagina's (ePub2) | Leopold, Amsterdam | 2021
E-book