Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Neal Shusterman Cumulus
Er is een jaar verstreken sinds Rowan is verdwenen. Citra probeert de regels van de Orde uit te dragen en maakt daarbij vijanden, terwijl de Cumulus de controle over de Zeisen verliest. Vervolg op Zeis. Vanaf ca. 15 jaar.
Fictie
Nederlands | 520 pagina's | Pelckmans, Kalmthout | 2022
Gedrukt boek
Neal Shusterman Gamechanger
Ash is gewend om klappen te incasseren voor zijn American footballteam. Door één zo’n klap wordt hij aan het einde van elke wedstrijd naar een ander universum gekatapulteerd. Vanaf 15 jaar.
Fictie
Nederlands | 430 pagina's | Pelckmans, Kalmthout | 2022
Gedrukt boek
Neal Shusterman Game changer
Ashley (17, ik-persoon) speelt american football. Na de zoveelste hersenschudding blijkt hij zich ineens in parallelle werelden te kunnen begeven. Hier ervaart hij dat er in zijn eigen wereld veel racisme, seksisme en homohaat is. Vanaf ca. 15 jaar.
Fictie
Engels | 394 pagina's | Walker Books, London | 2021
Gedrukt boek
Neal Shusterman Thunderhead
Citra en Rowan zijn een jaar na hun opleiding tot Scythe twee verschillende richtingen uitgegaan. Citra is junior Scythe Anastasia en komt openlijk in opstand tegen de idealen van de 'New Order'. Rowan is een soort burgerwacht, die in zwarte toga corrupte Scythes uitroeit. Ze komen allebei in groot gevaar. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Engels | 504 pagina's | Simon & Schuster, BFYR, New York | 2018
Gedrukt boek
Neal Shusterman Gleanings
stories from the Arc of a Scythe
Een bundel voor fans van de Zeis-trilogie met extra verhalen over nieuwe Zeisen en over de figuren uit de eerdere boeken. Voor fans van de serie vanaf ca. 14 jaar.
Fictie
Engels | 426 pagina's | Walker Books, London | 2022
Gedrukt boek