Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Tanguy Ottomer Nello & Patrasche
een verhaal over vriendschap
Nadat zijn opa is gestorven, heeft Nello alleen zijn hond Patrasche nog. Terwijl anderen hem in de steek laten, blijft Patrasche hem trouw. Maar kan hij wel voor Patrasche zorgen in de kou en zonder eten? Dan wordt Nello vals beschuldigd door de molenaar. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 40 pagina's | Horizon, Antwerpen | 2020
Gedrukt boek
Tanguy Ottomer Nello en Patrasche
een verhaal over vriendschap
Nello, een arme weesjongen, sluit vriendschap met Patrasche, een achtergelaten trekhond. Samen trekken ze elke dag naar de stad. Daar bezoeken ze vaak de kathedraal, waar Nello de schilderijen van zijn grote held Rubens probeert te bezichtigen. Door een reeks tegenslagen eindigt het leven van Nello en Patrasche in diezelfde kathedraal. In dit wereldberoemde en ontroerende verhaal zit een boodschap van trots en onvoorwaardelijke vriendschap. Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie
Fictie
Nederlands | 44 pagina's (ePub3, 5,8 MB) | Horizon, Antwerpen | 2020
E-book
Tanguy Ottomer Handelsbeurs Antwerpen
past & present
De Antwerpse stadsgids Ottomer verteld over de bewogen geschiedenis en de nieuwe toekomst van het imposante pand De Handelsbeurs in Antwerpen.
Non-fictie
Engels | Nederlands | 191 pagina's | Luster, Antwerpen | 2020
Gedrukt boek
Tanguy Ottomer Time machine Antwerpen
Een vijftigtal foto's die plekken in de stad Antwerpen in heden en verleden laten zien met begeleidende teksten in Nederlands en Engels.
Non-fictie
Engels | Nederlands | 213 pagina's | Luster, Antwerpen | 2020
Gedrukt boek