Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
F.H. van Leent De geschiedenis van Keutje die niet wilde school gaan
eene vertelling
Het varken Keutje wil niet naar school gaan, kruiwagen wil hem niet brengen, stok wil niet slaan, vuurtje wil niet branden, water wil niet blussen, os wil geen water drinken, maar de slager wil de os wel slachten. Met 6 bladen met gekleurde litho;s, vijf ervan met twee afbeeldingen op een pagina gescheiden door bladranken.
Fictie
Nederlands | 10 pagina's | P. Kluitman, Alkmaar | 1887
Gedrukt boek
Tante Pau Prentenboek van Tante Pau
Bundel met 9 gedichten zonder afzonderlijke titels met daarnaast 8 paginagrote gekleurde litho's, voornamelijk in warmgeel en oranjebruin, over het leven van twee kinderen, Jootje en haar broertje. Onderwerpen: eendjes voeren, met een fornuisje spelen, slapen, in bad, prentjes kleuren, naar school, een olifant voeren, met de poppen spelen, mama's verjaardag.
Nederlands | 18 pagina's | A.W. Sijthoff, Leiden | 1887
Gedrukt boek
Tante Pau Prentenboek van Tante Pau
Bundel met 10 gedichten zonder afzonderlijke titels met daarnaast 8 paginagrote gekleurde litho's, voornamelijk in warmgeel en oranjebruin, over het leven van twee kinderen, Jootje en haar broertje. Onderwerpen: de ooievaar die kinderen brengt, in afwachting van verjaardag, kind en hond, stout geweest, de klok, een poesje, netjes eten, alleen uit eten gaan, naar het bos, een brief schrijven aan Opoe.
Nederlands | 18 pagina's | A.W. Sijthoff, Leiden | 1887
Gedrukt boek
De sagen van Diederik van Bern
Non-fictie
Nederlands | 234 pagina's | E.J. Brill, Leiden | 1887
Gedrukt boek