Zoekresultaten
Resultaat 1 - 11 (van 11)
Eric Carle Rupsje Nooitgenoeg
Een rupsje eet zich van maandag tot en met zaterdag vol met steeds meer lekkers. Daarna bouwt hij een cocon voor zichzelf. Prentenboek in oblong formaat met kartonnen pagina's met kleurrijke collages en uitgestanste gaten. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 28 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2022
Gedrukt boek
Paul Biegel De tuinen van Dorr
Fictie
Nederlands | 181 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2021
Gedrukt boek
Eric Carle The very hungry caterpillar
Een rupsje eet zich van maandag tot en met zaterdag vol met steeds meer lekkers. Daarna bouwt hij een cocon voor zichzelf. Prentenboek in oblong formaat met kleurrijke collages en uitgestanste gaten. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Engels | 28 pagina's | Puffin Books, London [etc.] | 2002
Gedrukt boek
Ole Lund Kirkegaard Orla de kikkerslikker
De jongetjes uit het dorp zijn eigenlijk een beetje bang voor de lange lefgozer Orla. Maar ze merken dat je hem best te slim af kunt zijn. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 83 pagina's | Van Goor, Amsterdam | 1988
Gedrukt boek
Dick Bruna Snuffie en de brand
Een klein hondje ruikt met zijn snuffelneusje een brand. Hij waarschuwt de brandweer die een huisje van de ondergang redt. Vierkant prentenboekje met eenvoudige tekeningen in heldere kleuren en tekst op rijm. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Mercis, Amsterdam | 1997
Gedrukt boek
Paul Biegel De tuinen van Dorr
Wanneer een prinses en een tuinmansjongen verliefd op elkaar worden, verandert een heks hem in een bloem. Om de betovering te breken, moet de prinses vele gevaren doorstaan. Vanaf ca. 8 jaar
Nederlands | 9 uur | Rubinstein, Amsterdam | 2010
Luisterboek (digitaal)
Paul Biegel De tuinen van Dorr
'De tuinen van Dorr' is het toppunt van een sprookje zoals alleen meesterverteller Paul Biegel ze kon schrijven, vol geheimen, magie en avontuur. Prinses Mijnewel en tuinman Jouweniet zijn hopeloos verliefd op elkaar, maar hun liefde wordt gedwarsboomd door de boze heks Sirdis. Ze vervloekt Jouweniet en verandert hem in een bijzondere bloem. Alleen als Mijnewel de zaadkorrel uit die bloem plant in de tuinen van de grauwe stad Dorr komt hij weer bij haar terug. Ze begint aan een lange tocht om haar...
Fictie
Nederlands | 184 pagina's (ePub2, 1,9 MB) | Gottmer, Haarlem | 2021
E-book
H. de Roos Ruim baan, Kameleon
In het dorp waar de mensen elkaar kennen en helpen als het nodig is, beleeft de tweeling Hielke en Sietse met hun motorboot, de Kameleon, heel wat avonturen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 127 pagina's (ePub2, 3,7 MB) | Kluitman digitaal*klassiek, Alkmaar | 2018
E-book
Yvonne Keuls De toestand bij ons thuis
Fictie
Nederlands | 108 pagina's | Donker, Rotterdam | 1969
Gedrukt boek
Paul Biegel The gardens of Dorr
Fictie
Engels | 223 pagina's | Pushkin Children's, London | 2022
Gedrukt boek
Cecilia Lichtveld Spelen met spullen
Fictie
Nederlands | 31 pagina's | Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, Commissie voor de Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek, [Amsterdam] | 1969
Gedrukt boek