Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Karin van Hoof De Stijl
Non-fictie
Nederlands | 20 pagina's | Noordhoff, Groningen [etc.] | 2011
Gedrukt boek
Gianni A. Sarcone De wonderlijke wereld van de optische illusies
Laat je bedriegen door je eigen ogen! Verzameling van afbeeldingen die spelen met gezichtsbedrog, perspectief en kleur, en daardoor een optische illusie opwekken. Met paginagrote kleurenillustraties. Vanaf ca. 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 96 pagina's | Deltas, Aartselaar, [Oosterhout] | 2012
Gedrukt boek
Truus Matti Mister Orange
New York, 1943. Linus (12) maakt kennis met mister Orange, een kunstschilder. Hij praat met de schilder over wat helpt in een oorlog: vechten of verbeelding. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | ePub2 | Leopold, Amsterdam | 2022
E-book
Richard Northcott Our world in art
Lees van alles over hoe onze wereld in kunst tot uiting komt. Hoe wordt licht gebruikt en hoe laat je beweging zien? Met kleurenillustraties, opdrachten en een cd. Vanaf ca. 10 tot 14 jaar.
Non-fictie
Engels | 56 pagina's | Oxford University Press, Oxford [etc.] | 2011
Gedrukt boek
Vereniging Jeugd en Artiest Kunst op straat in laren!
Locatie Kunst Laren, 13 mei-22 mei 2011
Beeldende kunst gemaakt door leerlingen van twee scholen uit Laren in samenwerking met kunstenaars, en in de openbare ruimte van Laren, als onderdeel van een bestaand element gepresenteerd. Fotoboek in kleur in oblong formaat.
Non-fictie
Nederlands | 75 pagina's | [Vereniging Jeugd en Artiest], [Laren] | 2011
Gedrukt boek