Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Andrea Beaty Aaron Terhaar, tekenaar
Aaron houdt van verhalen verzinnen. Maar leren lezen en schrijven is voor hem moeilijk. Gelukkig is de klas geduldig en kan hij ook op een andere manier creatief zijn. Prentenboek in dyslexie lettertype en met verfijnde kleurenillustraties. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 40 pagina's | Uitgeverij Nieuwezijds, Amsterdam | 2022
Dyslexieletterboek
Susie Oh Het truitje van Tsuki
Tsuki heeft een nieuwe trui. Hij is veel te groot, maar Tsuki wil de trui meteen dragen. Dan gaat het mis op school. De trui blijft in haar rits steken en nu zit er een gat in. Tsuki is heel verdrietig. Wat zal mama zeggen? Prentenboek met gestileerde kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2021
Gedrukt boek
Howard Pearlstein | Renate Vermeulen-Potter Willemijn Wiebelkont
Willemijn kan nooit stil zitten. Daardoor gaat er in de klas steeds van alles mis. Als Raf de rat ontsnapt en in de vissenkom belandt, heeft de juf er genoeg van. Ze stuurt Willemijn naar de directeur. Zal hij boos worden en Willemijn straf geven? Prentenboek met vrolijk gekleurde tekeningen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 31 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2021
Gedrukt boek