Zoekresultaten
Resultaat 1 - 7 (van 7)
Robert van Gulik Labyrint in Lan-fang
Als rechter Tie in zijn nieuwe standplaats arriveert, wordt hij direct al geconfronteerd met enkele misdaden.
Fictie
Nederlands | 264 pagina's | Pantheon, Amsterdam | 2015
Gedrukt boek
Friedhelm Werremeier Zwei Kriminalstories
Twee politieverhalen van de schrijver van de t.v.-serie "Tatort"; met woordverklaringen.
Fictie
Duits | 95 pagina's | Grafisk [etc.], Copenhagen [etc.] | 1990
Gedrukt boek
Simenon Maigret op kamers
Wanneer één van de naaste medewerkers van de Parijse politiecommissaris is neergeschoten, neemt hij ten behoeve van het onderzoek zijn intrek in een pension tegenover de plaats van de aanslag.
Fictie
Nederlands | 175 pagina's | Pandora, [Amsterdam etc.] | 2003
Gedrukt boek
David Lindsey Genadeslag
Een vrouwelijke politiefunctionaris in Houston wordt geconfronteerd met enkele sadomasochistische moorden op vrouwen.
Fictie
Nederlands | 536 pagina's | Poema Pocket, Amsterdam | 2008
Gedrukt boek
Anne Perry De man zonder gezicht
In het 19e eeuwse Londen krijgt een na een ongeval aan geheugenverlies lijdende rechercheur tot zijn grote schrik een bijzonder delicate moordzaak in zijn maag gesplitst.
Fictie
Nederlands | 318 pagina's | Orega, Aartselaar, [Oosterhout] | 2002
Gedrukt boek
Max von der Grün Springflut
Roman
Een journalist van een krant in het Roergebied die de moord op een Pools meisje probeert op te lossen, wordt geconfronteerd met de problemen van de Poolse immigranten in Duitsland en de haat van de Duitsers jegens hen.
Fictie
Duits | 366 pagina's | Luchterhand Literaturverlag, Hamburg [etc.] | 1992
Gedrukt boek
John Mortimer Rumpole à la carte
Bundel rechtszaalverhalen.
Fictie
Engels | 245 pagina's | Viking, London [etc.] | 1990
Gedrukt boek