Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Kazuo Iwamura 14 muisjes gaan naar bed
Als de avond valt en de familie Muis met elkaar heeft gegeten, gaan de kleine muisjes in bad. Ze mogen nog even opblijven, maar dan is het tijd om tanden te poetsen, een verhaaltje te lezen en te gaan slapen. Prentenboek met sfeervolle, gedetailleerde tekeningen in zachte kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 31 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2021
Gedrukt boek
Christopher Gravett Kastelen
Allerlei wetenswaardigheden over verschillende typen kastelen in korte teksten met veel kleurenfoto's. Vanaf ca. 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 72 pagina's | Memphis Belle, Amsterdam | 2010
Gedrukt boek
Susan M. Margeson Vikings
Met veel afbeeldingen in kleur en korte teksten worden allerlei wetenswaardigheden verteld over de Vikingen die van de 8e tot de 11e eeuw de wereld veroverden. Vanaf ca. 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 72 pagina's | Memphis Belle, Amsterdam | 2010
Gedrukt boek
Richard Walker Het menselijk lichaam
Allerlei wetenswaardigheden over de werking van het menselijk lichaam. Met veel kleurenillustraties. Vanaf ca. 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 72 pagina's | Memphis Belle, Amsterdam | 2013
Gedrukt boek
Jacques Vriens Napoleon, de stoerste kater van de buurt
Napoleon is de stoerste kater van de buurt, totdat zijn bazin er een klein poesje bij neemt. Vanaf ca. 4 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 19 pagina's (ePub2, 5,9 MB) | Van Holkema & Warendorf, Amsterdam | 2013
E-book