Zoekresultaten
Resultaat 1 - 6 (van 6)
Marcus Pfister Max en de toverstenen
een verhaal met een goed en een slecht einde
Rotsmuis Max vindt een flonkerende steen vol licht en warmte. Natuurlijk willen alle andere muizen ook zo'n steen. Prentenboek waarin halverwege de pagina’s doormidden zijn gesneden: boven krijgt het verhaal een goede en onder een slechte afloop. Met sfeervolle kleurenillustraties, voorzien van glinsterend gouden details. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | De Vier Windstreken, Rijswijk | 2021
Gedrukt boek
Jacques Vriens Willem en Dikke Teun
Bundel verhalen over de bang uitgevallen Willem (5) en zijn stoere kater Dikke Teun. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 103 pagina's | Van Holkema & Warendorf, Houten | 2016
Gedrukt boek
Carry Slee Piep, zei de muis
Eefje (5) en Mark (4) zijn dol op dieren. Als de hond van opa en oma jonkies heeft, krijgen zij er eentje van. Ze moeten haar echter veel leren. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 80 pagina's | Slee, Amsterdam | 2006
Gedrukt boek
Ann Lootens Rare vogel, malle meid
Loes en Daan kibbelen over de kleren van hun ouders. Wie ziet er nou het gekst uit? AVI-M4. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 29 pagina's | Clavis, Hasselt, Amsterdam | 2007
Gedrukt boek
Guy Daniëls O, die stekels!
Na zijn verhuizing is Bram de egel blij met een uitnodiging voor een verjaardagsfeest; maar vanwege zijn stekels gaat er van alles mis. Prentenboek met gedetailleerde illustraties in warme kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 25 pagina's | De Vries-Brouwers, Antwerpen, Rotterdam | 1997
Gedrukt boek
Sergueï Kozlov Egel en Beer
verhalen uit het grote woud
Bundel met tien verhalen over Beer en Egel, vrienden voor het leven. Prentenboek met zachtgekleurde tekeningen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 56 pagina's | Lannoo, Tielt | 1999
Gedrukt boek