Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
John Malam Wees blij dat je geen mammoetjager bent!
gevaarlijke beesten die je liever niet tegenkomt
Stel dat je in de ijstijd op mammoeten jaagt. Als je er al een vindt, hoe vang je hem dan? Grappig verteld, met tips, waarschuwingen en stripachtige kleurentekeningen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 32 pagina's | NBD Biblion, Zoetermeer | 2014
Gedrukt boek
Michelle Paver Torak en Wolf
Circa zesduizend jaar geleden belooft de 12-jarige Torak op het sterfbed van zijn vader naar de bergen te trekken. Daar zal hij de Wereldgeest vragen het woud te verlossen van boze geesten. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Nederlands | 221 pagina's | The House of Books, Vianen [etc.] | 2005
Gedrukt boek
Jan Heerze Sporen in het moeras
Wanneer Ymke met haar schoolklas een bezoek brengt aan het Drents Museum in Assen, is ze verbijsterd over haar gelijkenis met het 'meisje van Yde', een veenlijk uit de prehistorie. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 125 pagina's | De Fontein, Baarn | 2004
Gedrukt boek
Michelle Paver Wolf brother
Ca. zesduizend jaar geleden belooft de 12-jarige Torak op het sterfbed van zijn vader naar de bergen te trekken om de 'World Spirit' te vragen het woud te verlossen van boze geesten. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Engels | 236 pagina's | Orion Children's Books, London | 2004
Gedrukt boek