Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Blaine Ray Arme Anne
een A1 leesboekje voor NT2
Anne (15) vindt dat ze een moeilijk leven heeft. Ze mag een paar weken bij een gezin in Californië logeren. Dat verandert Annes zicht op haar situatie. Verhaal in korte zinnen en gemakkelijke woorden. NT2. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 47 pagina's | Arcos Publishers, [Broek in Waterland] | 2012
Gedrukt boek
Maite Carranza De vloek van Odi
Om de bloeddorstige Odishheksen te verslaan, moet de vijftienjarige heks Anaíd grote problemen het hoofd bieden, waaronder haar eigen zelfzuchtigheid en hang naar macht. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 405 pagina's | Signature, Utrecht | 2007
Gedrukt boek
Multatuli Multatuli's Woutertje Pieterse
Woutertje Pieterse is een dromerige Amsterdamse jongen uit het begin van de 19e eeuw. Hij zet zich voortdurend af tegen het kleinburgerlijk milieu waar hij vandaan komt. Met tekeningen in kleur en zwart-wit. Vanaf ca. 14 jaar.
Fictie
Nederlands | 127 pagina's | De Bezige Bij, Amsterdam | 2007
Gedrukt boek
Lucy Eyre Zou je denken?
een vrolijke kijk op de filosofie
Scholier Ben (15) wordt door een jonge vrouw uitgenodigd in de Ideeënwereld. In deze fictieve wereld sluit Socrates een weddenschap af met Wittgenstein over een filosofisch vraagstuk. Vanaf ca. 15 jaar.
Fictie
Nederlands | 269 pagina's | Atlas, Amsterdam [etc.] | 2007
Gedrukt boek