Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Boris Pfeiffer Haaieneiland
Bobs vader wordt ontvoerd op Shark Island. Bob, Justus en Peter zoeken hem en ontdekken een schat in een schip. Met zwart-wit illustraties. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 126 pagina's | Maretak, [Assen] | 2017
Gedrukt boek
Rindert Kromhout Ellie en Nellie op het onbewoonde eiland
De nare tweelingzussen Ellie en Nellie gaan naar een onbewoond eiland. Er ligt daar een verborgen schat. Op het eiland zijn geen kinderen, dus pesten ze de dieren. Maar of dat wel zo slim is? Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 72 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2009
Gedrukt boek
Sir Steve Stevenson De schat uit de diepte
De Zeewolfjes van de Piratenschool gaan op zoek naar een schat. Maar een van de bemanningsleden is een verrader. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 78 pagina's | Bakermat, Mechelen, Noordwijk | 2012
Gedrukt boek
In de Bibberbaai
Piet Piraat gaat op zoek naar de schat van piraat Haaientand. Daarvoor moet hij de Bibberbaai overvaren en vijf levensgevaarlijke hindernissen overwinnen. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 42 pagina's | Studio 100, Schelle | 2009
Gedrukt boek