Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
E.L. Doctorow Homer & Langley
a novel
Het levensverhaal van twee excentrieke New Yorkse broers dat bijna vijftig jaar Amerikaanse geschiedenis van de 20e eeuw omspant.
Fictie
Engels | 208 pagina's | Random House, New York | 2009
Gedrukt boek
Steve Smallman There's no such thing as monsters!
Als Kleine Beer een eigen kamer krijgt, is dat toch wel spannend. Misschien zitten er wel monsters onder zijn bed. Zijn broer Grote Beer probeert hem steeds gerust te stellen. Prentenboek met paginagrote, sfeervolle illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Engels | 28 pagina's | Koala Books, Mascot | 2009
Gedrukt boek
James Runcie East Fortune
Drie broers van middelbare leeftijd blikken terug op hun jeugd op het voorouderlijk landgoed in Edinburgh en hun mislukkingen in heden en verleden.
Fictie
Engels | 240 pagina's | Bloomsbury, London [etc.] | 2010
Gedrukt boek
Robert Dinsdale The harrowing
In 1916 wordt een jongeman, die op het punt staat naar de looopgraven van de Somme te vertrekken, onverwacht door zijn broer neergeslagen en raakt in coma; zijn broer vertrekt in zijn plaats.
Fictie
Engels | 305 pagina's | Faber and Faber, London | 2009
Gedrukt boek