Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Carry Slee Geklutste geheimen met strafwerk toe
Bundeling van drie verhalen over Jeroen waar het gestolen geld voor het schoolreisje gebleven is, Mark die er moeite mee heeft dat zijn vader homoseksueel is en Boris die saxofoon speelt in een bandje. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 287 pagina's | Carry Slee, Amsterdam | 2014
Gedrukt boek
Ava Dellaira Liefdesbrieven aan de sterren
Na het overlijden van haar zus May, moet Laurel (15) voor Engels een brief schrijven aan een overleden persoon. Laurel adresseert haar brief aan Kurt Cobain, de favoriete popzanger van May. Door het schrijven komt ze weer in contact met zichzelf. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 334 pagina's | Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, [Amsterdam] | 2015
Gedrukt boek
Bies van Ede Popster vermist
V3&K onthoud die naam!
V3&K hebben kaartjes voor een concert van de beroemde popster Jay Dean. Maar tijdens het concert blijkt Jay Dean verdwenen. V3&K verdenken Jays manager. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 105 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2014
Gedrukt boek
Maggie Pearson The pop star pirates
Jake, Pete en Blackbeard zijn het zat om alles te moeten doen wat hun moeders willen. Ze luieren liever en maken graag harde muziek. Maar dan komt Bonnie-Ann hun rust verstoren. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Engels | 47 pagina's | Franklin Watts, London | 2014
Gedrukt boek