Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Marc-Uwe Kling Der Tag, an dem die Oma das Internet kaputt gemacht hat
De oma van Tiffany (en van Max en Luisa) heeft het hele internet platgelegd. Dat zegt ze tenminste. Nu moeten alle familieleden de dag anders doorbrengen. Maar hoe doe je dat in de vakantie? Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Duits | 60 pagina's | Carlsen, Hamburg | 2018
Gedrukt boek
Sabine Zett Collins geheimer Channel
wie ich endlich cool wurde
Collin is erg verbaasd dat hij nog niet de populairste jongen op school is. Hij besluit een You Tube-kanaal te beginnen. Dat zal hem snel beroemd maken. Maar het loopt niet allemaal zoals hij had gedacht. Met veel zwart-witillustraties. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Duits | 188 pagina's | Loewe, Bindlach | 2018
Gedrukt boek
Jörg Maurer Im Schnee wird nur dem Tod nicht kalt
Alpenkrimi
Terwijl hij met zijn team van een welverdiende vakantie geniet, komt commissaris Jennerwein op het spoor van een ernstige en grote zaak. Niet alleen zijn eigen leven is in gevaar, ook dat van zijn team.
Fictie
Duits | 427 pagina's | FISCHER Taschenbuch, Frankfurt am Main | 2019
Gedrukt boek
Sabine Zett Wie ich endlich cool wurde
Collin is erg verbaasd dat hij niet de populairste jongen op school is. Hij besluit een You Tube-kanaal te beginnen. Dat zal hem snel beroemd maken. Maar het loopt niet allemaal zoals hij had gedacht. Met veel zwart-witillustraties. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Duits | 188 pagina's | Loewe, Bindlach | 2018
Gedrukt boek