Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Karen M. McManus Jij wordt nog eens mijn dood
Ivy, Mateo en Cal waren ooit in de brugklas dikke vrienden en deden alles samen. Als ze elkaar weer tegenkomen, besluiten ze net als vroeger een dagje te spijbelen van school. Die dag eindigt echter met een afschuwelijk drama. Vanaf ca. 15 jaar.
Fictie
Nederlands | 302 pagina's | Van Goor, [Amsterdam] | 2021
Gedrukt boek
Holly Jackson As good as dead
Pip (18, ik-persoon) ontdekt dat nu iemand het op haar heeft gemunt. Ze wordt online bedreigd en gestalkt. Pip probeert te achterhalen wie dat is en dat wordt een race tegen de klok. Tegelijkertijd zoekt ze gerechtigheid, wat mag wel en wat niet? Vanaf ca. 15 jaar.
Fictie
Engels | 565 pagina's | Electric Monkey, London | 2021
Gedrukt boek
Esther Nuiver Grevelingen
Sinds het begin van de 20e eeuw verdwijnen er mensen bij het Grevelingenmeer. De bevolking denkt dat er een monster in het meer woont. Tim (17) en zijn jongere broer Daan gaan tijdens hun vakantie op onderzoek uit. Zou het monster echt bestaan? Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 157 pagina's | [Kirjaboek], [Hoogwoud] | 2021
Gedrukt boek