Zoekresultaten
Resultaat 1 - 7 (van 7)
Saskia De Coster Een kleine filosofie van grote emoties
jaloezie
Een moeder waakt en piekert over haar dochter. In haar verlangen het leven van haar dochter te sturen, lijkt ze zichzelf te verliezen in een giftige emotie: jaloezie.
Fictie
Nederlands | 98 pagina's | Pelckmans, Kalmthout | 2023
Gedrukt boek
Sabby Camerik Rauw blauw
Een vrouw reist af naar Indonesië, het moederland van haar ouders, waar ze in het reine probeert te komen met haar verleden.
Fictie
Nederlands | 285 pagina's | London Books, Bodegraven | 2024
Gedrukt boek
Henk van der Horst Een mannentraan
een drieluik
Een vader, moeder en zoon reflecteren op de ongrijpbaarheid van het bestaan, verlies, godsdienst en passie.
Fictie
Nederlands | 292 pagina's | Uitgeverij Aspekt, Soesterberg | 2024
Gedrukt boek
Kaveh Akbar Martyr!
Een Iraanse schrijver in de VS worstelt met de leegte van zijn bestaan en mediteert over de betekenis van zijn Iraanse wortels. Het liefst wil hij sterven. Als hij hoort over een Iraanse kunstenares die in New York een performance opvoert terwijl ze sterft aan kanker, besluit hij haar te bezoeken.
Fictie
Engels | 331 pagina's | Picador, London | 2024
Gedrukt boek
Ton Kooiman Takumi, de zen monnik in Nederland
Fictie
Nederlands | Ton Kooiman, [Nederland] | 2024
Gedrukt boek
Evelien van Leeuwen De nachtkat uit het noorden
Een verloren meisje zoekt naar de mysterieuze Nachtkat uit het Noorden. Deze spirituele zoektocht voert haar naar de plek waar haar voorouders leven, een plek waar ze heen moet om haar innerlijke stem terug te vinden.
Fictie
Nederlands | 59 pagina's | A3, Geesteren | 2024
Gedrukt boek
Christ de Wit Via Maria
Fictie
Nederlands | 459 pagina's | [Christ de Wit], 's-Hertogenbosch | 2024
Gedrukt boek