Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Ulrich Renz Slaap lekker, kleine wolf
Tim kan niet slapen. Hij is zijn kleine wolf kwijt. Misschien heeft hij hem buiten laten liggen? Tim gaat op zoek. Er blijken nog meer kinderen te zijn die niet kunnen slapen. Prentenboek met sfeervolle kleurenillustraties en tweetalige tekst. Vanaf ca. 3 jaar.
Nederlands | Portugees | 40 pagina's | Sefa, Lübeck | 2019
Gedrukt boek
Catherine Rayner Augustus e o seu sorriso
Tijger Augustus is zijn lach kwijt. Hij zoekt overal: hoog in de bergen, in zee en in de woestijn. Onderweg ziet hij veel mooie dingen, maar zijn lach vindt hij niet. Tot het gaat regenen. Prentenboek met krachtige kleurenillustraties en tweetalige tekst. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Engels | Portugees | 28 pagina's | Mantra Lingua, London | 2020
Gedrukt boek
Michael Rosen We're going on a bear hunt
Vier kinderen gaan met hun vader op berenjacht. Ze gaan moedig door het hoge gras, de koude rivier en het donkere woud. Wat een spannende geluiden maakt dat! Maar dan staan ze opeens tegenover een echte beer. Oblong prentenboek met paginagrote aquarellen, afwisselend in zachte kleuren en in zwart-wit. Met tweetalige tekst. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Engels | Portugees | 34 pagina's | Mantra Lingua, London | 2017
Gedrukt boek